birliktelik

eTKİNLİKLERİMİZ


v  ORYANTASYON

İşletme ve Ekonomi Kulübü ile Trabzon'un tanıtımını yaptığımız ve her yıl geleneksel hale gelen 1. sınıflara özel Oryantasyon Gezimiz'de Trabzon'un muhteşem havası, eşsiz doğası ve manzarasıyla sürprizlerle dolu gezi etkinliklerimizden biridir.

 

v  LANSMAN

İşletme ve Ekonomi Kulübü'nün imza attığı etkinlikleri  ve  dönemin yönetim Kurulu'nu daha yakından tanımak için düzenlenen bir etkinliktir.

 

 v  KIŞ GEZİSİ

İşletme ve Ekonomi Kulübü farkıyla gerçekleştirtiğimiz gezimizde Zigana, Hamsiköy ve sürpriz içeriklere yer verilen bir etkinliktir.

 

v  İEK TALKS

İEK TALKS başlığı altında farklı alt başlıklara yer verdiğimiz, eğitim, konferans, sunum ve kazanılması gereken yetkinlikler hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayan alanında ün yapmış katılımcıların gerçekleştirdiği etkinliklerimiz arasındadır.

 

 v  ZİRVE

Kulübümüzün beş büyük organizasyonlarından biri ve kariyer alanında gerçekleştirdiğimiz görkemli etkinliklerimizden biri olan zirvede, iş dünyasından profesyonellerin bilgi ve tecrübelerini aktardığı, aynı zamanda etkinliğin konseptine uygun kavramların işletmelerdeki yeri ve önemi hakkında merak edilenlerin cevaplandırıldığı bir organizasyondur.

 

v  EKONOMEDYA

Ekonomi ve medya konularının harmanlanarak ayrı ayrı değerlendirildiği ve birbirinden değerli konukların yer aldığı etkinliğimizdir.

 

 v  REKLAMCILIK VE PAZARLAMA GÜNÜ

 Reklamcılık ve Pazarlama sektörlerinin alanlarına vurgu yapan ve sektörel bakış açısını genişleten bir etkinliğimizdir.

 

 v  ÖDÜL GECESİ

Geçtiğimiz yıllar da 36 kategori bulunan ödül gecesi anketimizde 318.000 kişi oy kullanarak yerel ve ulusal basında büyük ilgi gören

KTÜ Medyatik Ödül Gecesinde iş dünyasından eğlence sektörüne; sanatçılardan TV programlarına kadar her alanda o yıla damgasını vurmuş isim ve yapımları bu törende buluşturmaktayız.

 

v  SOSYAL SORUMLULUK ZİRVESİ

Farklı başlıklar altında farkındalık oluşturmaya özen gösterilen ve toplumsal konulara ışık tuttuğumuz sosyal sorumluluk bilincini geniş kitlelere aktarmaya çalışacağımız etkinliklerimizden bir tanesidir.

 

v  KARİYER ROTASI

Kariyer Rotası etkinliğimizde öğrenci arkadaşlarımıza birbirinden uzman konuklarımız ile kamu ve özel sektör arasındaki farklılığı, her iki sektörün artı ve eksi yönlerini değerlendirdikleri bir etkinliktir.

v  
ŞEHİR DIŞI GEZİSİ

 

v  BALO

Karadeniz Teknik Üniversitesi'ni bitirip öğrencilik hayatlarına son olarak eğlenceli dakikalar yaşattığımız özel geceyi gerçekleştirmekteyiz.


v  
AÇIK HAVA SİNEMASI